S přítelem nikdy nějak extra Valentýna neslavíme, takže jsem nečekala žádný překvapující dárek (max. bonbóny). Upekla jsem kuřecí stehýnka na žampionech se salátem, hezky jsme se najedli, povídali si a pak mi přítel donesl malou pidikrabičku s bonbony. Byla jsem z toho trošinku přepadlá a smutná (co si budem nalhávat :o), ale potom se objevil s krabičkou Lindt bonbonů a tím mi udělal větší radost, kterou završil tím, že zase odešel a přišel s malinkou taštičkou.... Otevřela jsem jí a nemohla jsem věřit vlastním očím. Byl v ní můj vysněný soví prstýnek z HM v mojí velikosti XS/S !!! Jé jakou já mám radost, ani vypsat to nemůžu 8))))
awww, to je tak roztomileee!!
OdpovědětVymazatTak tomu se říká TEN PRAVÝ DÁREK.:-) Věřím, že jsi měla velkou radost.
OdpovědětVymazat