14. 2. 2011

Valentýn

V pátek jsem viděla v Letňanech v HM krásný prstýnek sovy, ale měli jen velikost M/L :( V sobotu jsem se tedy vydala po obědě do Palladia a na Poříčí, ale nikde ho neměli. Byla jsem z toho opravdu zklamaná, nějak jsem počítala ve skrytu duše, že ho totiž mít budou.... :(
S přítelem nikdy nějak extra Valentýna neslavíme, takže jsem nečekala žádný překvapující dárek (max. bonbóny). Upekla jsem kuřecí stehýnka na žampionech se salátem, hezky jsme se najedli, povídali si a pak mi přítel donesl malou pidikrabičku s bonbony. Byla jsem z toho trošinku přepadlá a smutná (co si budem nalhávat :o), ale potom se objevil s krabičkou Lindt bonbonů a tím mi udělal větší radost, kterou završil tím, že zase odešel a přišel s malinkou taštičkou.... Otevřela jsem jí a nemohla jsem věřit vlastním očím. Byl v ní můj vysněný soví prstýnek z HM v mojí velikosti XS/S !!! Jé jakou já mám radost, ani vypsat to nemůžu 8))))

2 komentáře: