8. 9. 2011

Večer v Praze

Tento víkend se vážně vyvedl. Vyrazili jsme se známými do centra města a náležitě jsme si to užili. Shlédli jsme projekci na Orloji, kterou vřele všem doporučuji. Koná se každou sobotu až do října od 20:00 do 22:00 a je každou půl hodinu. Vše trvá 10 minut :) Přidávám svůj večerní outfit :)




Tričko - New Yorker, Sukně, pásek a boty - HM, Prstýnky a náramek Guess, Kabelka House

5 komentářů:

  1. krása ;) ta kabelka je supr :)
    http://3-mka.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  2. pěkné fotky :-)

    http://baruskanty.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  3. Jee, tady ti to moc sluší, máš krásná fotky:-) Určitě tě budu sledovat a těšim se na další posty:-)

    A když budeš mít čas nebo náladu, tak prosím mrkni na můj blog, follow nebo milý komentář vždycky potěší :-) M.
    http://illussoire.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat