Tento víkend se vážně vyvedl. Vyrazili jsme se známými do centra města a náležitě jsme si to užili. Shlédli jsme projekci na Orloji, kterou vřele všem doporučuji. Koná se každou sobotu až do října od 20:00 do 22:00 a je každou půl hodinu. Vše trvá 10 minut :) Přidávám svůj večerní outfit :)
Tričko - New Yorker, Sukně, pásek a boty - HM, Prstýnky a náramek Guess, Kabelka House
Krásné!! A sexy.)...M*
OdpovědětVymazatkrása ;) ta kabelka je supr :)
OdpovědětVymazathttp://3-mka.blogspot.com/
pěkné fotky :-)
OdpovědětVymazathttp://baruskanty.blogspot.com/
cute outfit & Happy New Year 2012!
OdpovědětVymazatMy Lyfe ; My Story
Jee, tady ti to moc sluší, máš krásná fotky:-) Určitě tě budu sledovat a těšim se na další posty:-)
OdpovědětVymazatA když budeš mít čas nebo náladu, tak prosím mrkni na můj blog, follow nebo milý komentář vždycky potěší :-) M.
http://illussoire.blogspot.com/