3. 12. 2010

Prohlášení

Nikdo ode mě nemůže čekat, že tu budu psát proto, abych vypadala tak, jak si to ostatní přejí. Budu si psát co budu chtít a na co budu mít náladu. Takže když mám náladu psát o filozofii, budu o ní psát, a pokud budu mít náhodou náladu psát o módě nebo o čemkoliv ostatním co mě zajímá, udělám to. Je mi naprosto jedno, zda můj blog někdo čte nebo ne. Píšu si ho jen tak, protože CHCI 8-) Copak to není dost relevantní důvod? :D

1 komentář: