9. 4. 2011

Zajímavá teorie

Pokud by tuto teorii neprohlásil Karl Eckhart, klidně bych mu zatleskala.

A co, že to Eckhart prohlásil? ;) Jde o tzv. teorii reinkarnace, kdy tvrdil, že každý člověk se nachází v těle jednoho ze svých potomků, a všichni jsme v jistém slova smyslu svými vlastními předky.

No není to zajímavá teorie? Samozřejmě neočekávám žádné ohlasy na má filozofická rozjímaní, ale někam je přeci psát musím, tak proč ne sem? :P





Šátek - Veromoda, sako a tílko - HM

Žádné komentáře:

Okomentovat