11. 4. 2011

Prosluněná neděle

V Ungeltu se mi moc líbí, dýchá tam na mě minulost :)
ale vzhledem k tomu, že tam prý v noci straší Turek v dlouhém plášti, pod nímž nese za copy useknutou ženskou hlavu své milé (hlavu jí usekl, když se vrátil do Čech a ona si zrovna chtěla vzít jiného), mě tam jít samotnou ve večerních hodinách opravdu neuvidíte :D


Šátek, tílko - HM, jeansy - Bershka, boty - Deichmann, bunda - NewYorker

 
Na Staromáku už vládnou Velikonoce :o)
Věděli jste, že na sošce Panny Marie, co je na radnici, se prý vždy objeví slzy, když se v Čechách děje něco podivného? :)


Kam se na tohle hrabe horské kolo! :o)


Pejsek jim tam trochu kazil kšefty, lidi radši dovnitř nechodili....


Coffe v Mckáči (mekáč nemám ráda, nicméně jejich káva a dortíky můžu :o)


A ještě jedno video, jak se dá taky vydělat! natočila jsem to na Poříčí (doporučuji pustit si to přes celou obrazovku! :)

1 komentář: