26. 4. 2011

Lili

Dalo nám to celkem práci sehnat opět maltézáčka minivzrůstu, ale čekání se vyplatilo. Lili je náš miláček, jen škoda, že jí vídám tak málo............. Velikonoce s ní byly krásné, jak moc štěstí dokáže takové malé zvířátko dát všem kolem sebe, to by člověk nevěřil :)

Tílko - HM, Jeansy - New Yorker, prstýnky - Guess a Presence


2 komentáře:

  1. Já mám sice doma kocoura, ale nevyměnila bych!!! Co bychom bez těch domácích mazlíčků dělali? :)
    Ale je to krásný pidižvík :)

    OdpovědětVymazat