Dalo nám to celkem práci sehnat opět maltézáčka minivzrůstu, ale čekání se vyplatilo. Lili je náš miláček, jen škoda, že jí vídám tak málo............. Velikonoce s ní byly krásné, jak moc štěstí dokáže takové malé zvířátko dát všem kolem sebe, to by člověk nevěřil :)
Tílko - HM, Jeansy - New Yorker, prstýnky - Guess a Presence
jezis ta je uzasna!!!
OdpovědětVymazatJá mám sice doma kocoura, ale nevyměnila bych!!! Co bychom bez těch domácích mazlíčků dělali? :)
OdpovědětVymazatAle je to krásný pidižvík :)