Rosa v trave - Dew in the grass
7. 6. 2011
Svatba
Svatba byla jedním z nejkrásnějších dnů co jsem kdy zažila, budu na ní vzpomínat do konce mého života.
Šaty - Clarice Bridal
Oblek, košile, boty manžela - Zara
3 komentáře:
From Broadway
21. července 2011 v 23:57
these pictures are beautiful!
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
evie
7. srpna 2011 v 18:56
gratulujem:)
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Unknown
9. srpna 2011 v 20:50
tak to je svatba snů v takovém prostředí, dratuluju
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
these pictures are beautiful!
OdpovědětVymazatgratulujem:)
OdpovědětVymazattak to je svatba snů v takovém prostředí, dratuluju
OdpovědětVymazat