30. 7. 2011

Ibiza - svatební cesta

Svatební cesta byla na Ibize a náležitě jsme si ji užili :-)

Byli jsme v úžasném hotelu na jedné z nejkrásnějších pláží, měli jsme all inclusive a pokoj s výhledem na pláž. Je tedy pravda, že k super pokoji mi dopomohla moje vyřídilka, kdy jsem ukecala anglického recepčního a ten nám vzhledem k našim "honeymoon" dal klíčky od toho super pokoje :))))

Relativně ironické mi přišlo, že přes mou veškerou snahu koupit si pohodlné černé žabky, jsem po usilovném hledání v Praze neuspěla a na Ibize jsem zašla do prvního "vesnického" krámu La Sirena a hned jsem si jedny koupila za 12 EUR (zn. Puma). Občas opravdu nechápu ;)




[modré tílko - HM, kraťasy - New Yorker]

Tanec na skalním výběžku (právě jsem tančila na Danza Kuduro)
[červené tílko - Gate, modré tílko - HM, kraťasy - New Yorker, kabelka CA, řetízek - Bijou Brigitte]


Samozřejmě jsme zavítali i do Cafe Del Mar, legendárního klubu. Ceny sice byly vyšší než normálně, nicméně když chcete něco navíc, nedá se nic dělat a atmosféra nás nadchla :)))

Samotné San Antonio mě neuchvátilo a byla jsem ráda, že jsme nakonec nezakoupili v jednom z jejich hotelů náš pobyt. Počítejte zkrátka s tím, že San Antonio je jeden velký klub. Pro pařby tedy ano, na koupání jsou pláže o ničem a vadilo mi, kolik Anglánů se všude procházelo a chovali se, jako by jim patřilo celé město, prostě jako hulváti - nic na mě, jsem na to asi příliš velký snob, vyhledávající určitý standart! Když jsme se vrátili zpět do naší zátoky, děkovala jsem bohu za klientelu v našem hotelu (většinou díky bohu zlatí Španělé, Italové, Němci a Slováci :)

[šaty - New Yorker, žabky - Puma]

[Tílko - HM, kraťasy - New Yorker, Bílé plavky - New Yorker, vějíř - Cafe Del Mar shop, brýle - CA]

Na letišti jsme potkali Dennise Rodmana a já měla tu drzost, že jsem ho oslovila. S fotkou souhlasil a tady je! Mám ještě další, nicméně tohle musí stačit ;)))) Je to rebel a drsný frajer, doma bych ho mít nechtěla (a on by asi nechtěl mě, přece jenom nevypadám jako jeho ex Carmen Electra :DDDD )

Dennis Rodman

4 komentáře:

  1. Pěkné fotky a pěkný blog! Začala jsem "sledovat". :)
    U mě na blogu probíhá giveaway, budu ráda, když se zúčastníš: http://stylebyveronika.blogspot.com/2011/07/giveaway.html :)

    OdpovědětVymazat
  2. myslim, ze mam tie iste zabky (pumy) su uzasne, mam ich asi dva roky a nedam na ne dopustit ziadne otlaky:)))

    OdpovědětVymazat
  3. Evie, máš pravdu, jsou skvělé a hodně pohodlné, nakonec jsem v nich proťapkala snad celou dovolenou! :o)))

    OdpovědětVymazat