3. 8. 2011

Bílo-modro-červená

Pro mě barvy letošního léta :o) a zde je můj dnešní outfit.

Tílka - HM, boty - Leisser, taška - Tally Weijl, sukně - nevzpomínám na jméno obchodu a na cedulce název není, nicméně je na Pankráci hned vedle ZARA :o) úplně nahoře...

3 komentáře:

  1. Great outfit! I love the colors of that dress and you styled it up so nice. :)

    Thank you for stopping by my blog!

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadáš skvěle, ta sukně je super! :)

    OdpovědětVymazat