V létě nejradši nosím sukni nebo šaty (nebo kraťasy), nicméně počasí je letos tak trochu prapodivné, a proto jsem dnes oblékla kalhoty (a nový svetřík z HM, je veeelmi praktický! :o))) BTW na fotkách se tvářím vážně, jinak se ale ráda směju! :o)))) No to bude zkrátka tím ránem, kdy fotím... :D
Asi se v blízké budoucnosti vrátím v některém z příspěvků k naší dovolené na Ibize a napíšu pár svých subjektivních postřehů, mám nějak chuť se o tom víc rozepsat :)
Tílko s flirty - New Yorker; svetřík - HM; kalhoty - z Neapole; boty - Leisser
ty botičky♥ poslední dobou mám pocit, že nenosím nic jiného než kalhoty:/ právě kvůli zimy
OdpovědětVymazatSluší ti to :-)
OdpovědětVymazatJá si letos koupila snad desatery kraťásky, ale mám pocit, že je nemám šanci unosit :-(((
uz tyden nosim kalhoty! :-( leto, vrat se!
OdpovědětVymazatVery cute, I love your shoes!
OdpovědětVymazathttp://thelittlepetite.blogspot.com/
a nice combination!
OdpovědětVymazatwould be a pleasure if you visit me on my blog too!
xx
Krásné botky.
OdpovědětVymazat