9. 8. 2011

Kalhoty v létě? :o)

V létě nejradši nosím sukni nebo šaty (nebo kraťasy), nicméně počasí je letos tak trochu prapodivné, a proto jsem dnes oblékla kalhoty (a nový svetřík z HM, je veeelmi praktický! :o))) BTW na fotkách se tvářím vážně, jinak se ale ráda směju! :o)))) No to bude zkrátka tím ránem, kdy fotím... :D

Asi se v blízké budoucnosti vrátím v některém z příspěvků k naší dovolené na Ibize a napíšu pár svých subjektivních postřehů, mám nějak chuť se o tom víc rozepsat :)

Tílko s flirty - New Yorker; svetřík - HM; kalhoty - z Neapole; boty - Leisser

6 komentářů:

  1. ty botičky♥ poslední dobou mám pocit, že nenosím nic jiného než kalhoty:/ právě kvůli zimy

    OdpovědětVymazat
  2. Sluší ti to :-)
    Já si letos koupila snad desatery kraťásky, ale mám pocit, že je nemám šanci unosit :-(((

    OdpovědětVymazat
  3. uz tyden nosim kalhoty! :-( leto, vrat se!

    OdpovědětVymazat
  4. a nice combination!

    would be a pleasure if you visit me on my blog too!
    xx

    OdpovědětVymazat