6. 8. 2011

Léto a černá? :)

 V létě nosím ráda svěží veselé barvy, ale občas se nevyhnu ani tmavým věcem
(BTW černou mám snad nejradši, přijde mi velmi elegantní)

Sukně, triko, pásek - HM
Boty - CCC
Prstýnek - Bijou Brigitte

6 komentářů:

  1. Great outfit! Love how classy it looks, but also very stylish :)

    Thanks for stopping by my blog!

    OdpovědětVymazat
  2. tneto outfit mi pride velmi elegantny, ale zaroven nie je striktny!:)

    OdpovědětVymazat
  3. cute outfit & you look stunning!

    OdpovědětVymazat
  4. wow jsi kocka!!mam rada jednoduche outfity!!
    http://sienastyle.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat