4. 8. 2011

Modrá s bílou a ptáče v kleci

Velmi se omlouvám za nedokonalé fotky,
opravdu se fotím ráno ještě než běžím do práce tj. v cca 6:00 :-D



Tílka - New Yorker, sukně - Zara, boty - Humanic,
přívěsek s ptáčkem - Promod, taška - Tally Weijl


7 komentářů:

  1. Přívěšek je skvělý, mám ráda takovéhle "romantické" věcičky :)

    OdpovědětVymazat
  2. moc pěkný přívěšek:)

    http://nikijeans.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  3. cute outfit!
    Neat post... would you like to follow each other!

    OdpovědětVymazat
  4. Ten náhrdelník s ptáčkem je krásný, okukovala jsem ho, ale nakonec nekoupila. :)

    OdpovědětVymazat