8. 8. 2011

Van Graaf triko zdarma :o)

Na základě info z blogu Joll Burr jsem se při dnešním courání na Václaváku zastavila ve Van Graaf obchodě. To, že je plný samých super věcí, asi nemusím říkat a nyní navíc probíhá akce "Triko zdarma" :o) zde http://www.massklusive.com/van-graaf/facebook/t_shirt/ a tady je voucher http://www.massklusive.com/van-graaf/facebook/t_shirt/media/voucher_cz.pdf Bližší info je také na Facebooku Van Graaf.

XS ani S v dámském už bohužel neměli, ale jinak se dalo vybrat, mají i dost barev. Nakonec jsem vzala triko pro přítele, ale možná mu ho nedám a budu v něm chodit doma :D Tak šup šup, ať to ještě stihnete, zatím jich mají hodně! :o)))

Jo a jinak jsem si koupila v HM dva svetříky, už mají novou podzimní kolekci... <:]

Žádná nová fota nemám, tak sem přidám alespoň mou holubičku ze svatby :D







3 komentáře:

  1. máš hezký blog, musím sledovat a jako nevěstě ti to moc slušelo,také se mi líbí tvůj styl oblékání,určitě ti to tu budu navštěvovat :)!

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkné to tu máš, follow.

    OdpovědětVymazat